“Virüs bizi durduramayacak”

NEVŞEHİR(MHA) Kaymaklı belediyesi bir yandan Korona virüs ile mücadelesini sürdürürken, öte yandan da kasaba halkına hizmetlerini devam ettiriyor. Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, “9 bin fidan ile kasabamıza destek sağlayan güzelleşmesine ve oksijen kaynağına vesile olan Orman genel müdürlüğüne ve orman il müdürümüze; Kasabamızı yağışlarda sel baskınından kurtarmak için çay ıslah çalışmalarımıza katılan DSİ Kayseri..

“Virüs bizi durduramayacak”
Yazar : Tarih : Okunma : 54 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Kaymaklı belediyesi bir yandan Korona virüs ile mücadelesini sürdürürken, öte yandan da kasaba halkına hizmetlerini devam ettiriyor.

Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, “9 bin fidan ile kasabamıza destek sağlayan güzelleşmesine ve oksijen kaynağına vesile olan Orman genel müdürlüğüne ve orman il müdürümüze; Kasabamızı yağışlarda sel baskınından kurtarmak için çay ıslah çalışmalarımıza katılan DSİ Kayseri bölge müdürlüğüne ve çalışanlarına; Arazi (Tarla) yollarımızı düzelterek çiftçilerimize daha sağlıklı ve konforlu imkanlar sunmamıza vesile olan Nevşehir İl Özel İdare genel sekreterimize ve bütün bu konularda daima yanımızda desteklerini esirgemeyen Değerli Milletvekillerimize sonsuz teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın