Yanar esnaf ziyaretlerinde Başkan Arı’ya da teşekkür etti

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, iktidar partisinin il başkanı olmasının da etkisiyle esnaf ziyaretlerinde bulunan tek siyasi parti il başkanı. Esnaf ziyaretlerinde bulunan ve özellikle son aylardaki pandemi döneminde hükümetin çalışmalarıyla ilgili halkın görüşlerini soran Başkan Yanar, esnaflardan bu konuda ekseriyetle olumlu geri dönüşümler aldı. Esnaf ziyaretleri esnasında son dönemlerde Nevşehir’de belediyenin..

Yanar esnaf ziyaretlerinde Başkan Arı’ya da teşekkür etti
Yazar : Tarih : Okunma : 108 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, iktidar partisinin il başkanı olmasının da etkisiyle esnaf ziyaretlerinde bulunan tek siyasi parti il başkanı.

Esnaf ziyaretlerinde bulunan ve özellikle son aylardaki pandemi döneminde hükümetin çalışmalarıyla ilgili halkın görüşlerini soran Başkan Yanar, esnaflardan bu konuda ekseriyetle olumlu geri dönüşümler aldı.

Esnaf ziyaretleri esnasında son dönemlerde Nevşehir’de belediyenin yaptığı yol ve kaldırım düzenlemelerine de teşekkür etmeyi unutmayan Başkan Yanar, “Çiçek gibi olan sokaklarımızda esnaf ziyaretlerimizdeyiz. ‪Esnafımız yapılan hizmetlerden memnun..

‪Teşekkürler Başkanım Rasim Ari ,teşekkürler” yorumunda bulundu.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın