Yazıhüyük belediyesi araç filosunu genişletiyor

NEVŞEHİR(MHA) Derinkuyu ilçesine bağlı Yazıhüyük Belediyesi, ulaşım ve hizmet araçlarına yenilerini ekleyerek, araç filosunu güçlendirdi. Yazıhüyük Belediyesi belde ve ilçe belediyeleri içerisinde en güçlü araç filosuna sahip belediyeler arasında olma özelliğini sürdürüyor. Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, “Yeni araç filomuzla Söz verdiğimiz gibi Kasaba halkımızın hizmetindeyiz. Araçlarımız İnşallah kazasız, belasız hizmetler verir. Araçlarımızla birlikte makine parkurumuzu..

Yazıhüyük belediyesi araç filosunu genişletiyor
Yazar : Tarih : Okunma : 59 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Derinkuyu ilçesine bağlı Yazıhüyük Belediyesi, ulaşım ve hizmet araçlarına yenilerini ekleyerek, araç filosunu güçlendirdi.
Yazıhüyük Belediyesi belde ve ilçe belediyeleri içerisinde en güçlü araç filosuna sahip belediyeler arasında olma özelliğini sürdürüyor.
Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, “Yeni araç filomuzla Söz verdiğimiz gibi Kasaba halkımızın hizmetindeyiz. Araçlarımız İnşallah kazasız, belasız hizmetler verir. Araçlarımızla birlikte makine parkurumuzu da genişlettik. Yazıhüyük’ te vatandaşlarımıza güzel hizmetler sunacağız” dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın