Yazıhüyük’te Pazar kurulmadı

NEVŞEHİR(MHA) Yazıhüyük kasabasında Pazar korona virüs tedbirleri kapsamında geçen hafta saat 13.30 itibariyle kapatılmıştı. Pazar yerinde oluşan özellikle yabancı vatandaşların yoğunluk ve sosyal mesafe kuralının ihlali sebebiyle kapatılan pazar yeri çevredeki İl ve ilçe pazarları yasak olduğundan dolayı Kasabadaki pazar yerinde satıcı esnaflarda aşırı şekilde yoğunlaşmıştı. Pazar yeri ikinci bir duyuru yapılana kadar kapalı tutulacağı, Yazıhüyüklü Vatandaşların sebze, meyve ve gıda..

Yazıhüyük’te Pazar kurulmadı
Yazar : Tarih : Okunma : 52 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Yazıhüyük kasabasında Pazar korona virüs tedbirleri kapsamında geçen hafta saat 13.30 itibariyle kapatılmıştı.

Pazar yerinde oluşan özellikle yabancı vatandaşların yoğunluk ve sosyal mesafe kuralının ihlali sebebiyle kapatılan pazar yeri çevredeki İl ve ilçe pazarları yasak olduğundan dolayı Kasabadaki pazar yerinde satıcı esnaflarda aşırı şekilde yoğunlaşmıştı.

Pazar yeri ikinci bir duyuru yapılana kadar kapalı tutulacağı, Yazıhüyüklü Vatandaşların sebze, meyve ve gıda gibi ürünlerini hafta içi her gün Kasabada kurulan sebze-meyve satış noktalarından ayrıca Kuru gıda noktalarından alabilecekleri belirtildi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın