Yerlinin de, yabancının da alternatiflerinin başında

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye’nin en önemli kültür turizmi merkezlerinden Kapadokya bölgesinde yerli ve yabancı turistler son dönemlerde otantik olduğu kadar bölgeye has dizaynda yapılmış mekanları tercih ediyor.Bölgede bu konuda yerli ve yabancı turiste en iyi hizmeti veren tesislerden biri de Çavuşin’de bulunan Vadi Cafe ve Restaurant.Doğa, Tarih ve Kültürün bir bütün olduğu Kapadokya bölgesinde, Dünyanın her köşesinden..

Yerlinin de, yabancının da alternatiflerinin başında
Yazar : Tarih : Okunma : 61 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye’nin en önemli kültür turizmi merkezlerinden Kapadokya bölgesinde yerli ve yabancı turistler son dönemlerde otantik olduğu kadar bölgeye has dizaynda yapılmış mekanları tercih ediyor.
Bölgede bu konuda yerli ve yabancı turiste en iyi hizmeti veren tesislerden biri de Çavuşin’de bulunan Vadi Cafe ve Restaurant.
Doğa, Tarih ve Kültürün bir bütün olduğu Kapadokya bölgesinde, Dünyanın her köşesinden keşif tutkunlarını kendine çekiyor Vadi Cafe ve Restaurant.
Eşsiz manzara karşısında geleneksel yöre yemekleri ile Türk mutfağının tatlarını birlikte bulabileceğiniz Vadi Cafe Restaurant, etkinlik, toplantı ve her türlü organizasyonlarınız da sizlere ev sahipliği yapıyor.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın